• Tarhun Otu 60 GR
  • Tarhun Otu 60 GR
Tarhun Otu 60 GR
Ürün Kodu : 003       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  ELAR
25.00 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
-
+

 Bayburt Tarhun (dargun, darğun) otu :

Sindirim Sistemini Destekler

Sindirim salgılarını destekleyen bir yapıya sahiptir. Bu sayede sindirim sistemini düzenler ve sindirime yardımcı olur. Ayrıca mide ağrıları için etkili bir yöntemdir.

Bunun yanında mide ve bağırsak gazları için iyi bir gidericidir. Ayrıca yemekten sonra görülen şişkinlikler için de kullanılmaktadır. Tüm bunların yanında idrar söktürücü özelliğe de sahiptir.

Regl Ağrılarını Dindirir

Tarhun otu kadınların adet döneminde karşılaştığı acıları ve ağrıları dindirmektedir. Eğer bu dönemlerde yoğun sancı yaşıyorsanız tarhun otu kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ödem Söktürür

Tarhun otunun diğer faydalarından bir tanesi de ödem söktürücü yapısıdır. Vücudunuzun farklı bölgelerinde bulunan tuz ve suyu dışarı atmanıza yardımcı olur.

Ağız Kokusunu Engeller

Tarhun otunun en belirgin özelliklerinden bir tanesi de kokusudur. Tarhun otunun hoş kokusu sayesinde ağız kokularını engellemek için de kullanılmaktadır.

İltihaplara Karşı Etkilidir

Tarhun otu aynı zamanda antiseptik özelliği sahiptir. Bu sayede vücudunuzda bulunan mikroplara karşı oldukça etkilidir. Aynı zamanda çay olarak tüketildiği taktirde diş ve diş eti sorunlarına karşı savaşmaktadır.


Stresi Azaltır

Tarhun otu sinir sistemini de düzenlemektedir. Günlük hayatınızda yaşadığınız sorunlardan uzaklaşmak için tarhun otu kullanabilirsiniz. Bu sayede uykusuzluk ve stres gibi durumlara karşı etkilidir.

İştah Açıcı

Tarhun otu iştah açıcı bir özelliğe sahiptir. Bu yüzden kilo alamayan kişilerin tarhun otu kullanması tavsiye edilmektedir.

Tarhun Otunun Zararları Nelerdir?

Tarhun otu doğru kullanım şartlarında herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Eğer aşırı tüketilirse sindirim ve boşaltım sistemlerine zarar verebilir. Dolayısıyla kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışın.

Hamile ve emziren kadınların hekim onayı dahilinde kullanması önerilmektedir.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Ürün Etiketleri
TarhunDargun
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?